Sevgililer Günü Sözleri

Bu sayfada Sevgililer Günü ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Sevgililer Günü sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Sevgililer Günü ile ilgili toplam 46 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Sevgililer Günü ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Sevgililer Günü

  14 şubata sayılı günler kaldı. Sonra "sevgilisiz kaldım,vay ben bilmiyordum"demeyin. Baştan uyarayım;kim kime yavşayacaksa elini çabuk tutsun :)).

  Tek Oku

 • Sevgililer Günü

  Aşıklar yaşamınızın her anında birlikte olmanız dileğiyle sizi seviyoruz.. Sevgililer gününüz kutlu olsun.

  Tek Oku

 • Sevgililer Günü

  Aşkım, bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama sevgim hep seninle. Seni çok özledim.. Mutlu yıllar.

  Tek Oku

 • Sevgililer Günü

  Bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek isterdim. Ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

  Tek Oku

 • Sevgililer Günü

  Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Seni çok özledim hayatım.

  Tek Oku

 • Sevgililer Günü

  Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Tek Oku

 • Sevgililer Günü

  Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun.

  Tek Oku

 • Sevgililer Günü

  Bebeğim, sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Tek Oku

 • Sevgililer Günü

  Beyaz bir güvercin yolluyorum sana! kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat hayatım.

  Tek Oku

 • Sevgililer Günü

  Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum. Nice mutlu yıllara.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.