Beşiktaş

Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz
Sevdalı yüreklerde beyaz sürgünler; halayla, türkülerle sevdi bu kalpler; yıldızlar tutuştu siyah beyazla; marşlarımız ağlasın kartal aşkıyla; beşiktaş seninle ölmeye geldik... Beşiktaş! gücüne güç katmaya geldik; formanda ter olmaya geldik; beşiktaş seninle ölmeye geldik... Beşiktaş! barbaros meydanı'nda dün gibi sevdan; derin bir nefes çektik abbasağa'dan; bir umudum sensin anlıyor musun? hayat yaşanmıyor ki senle olmadan; beşiktaş seninle ölmeye geldik... Beşiktaş! gücüne güç katmaya geldik; formanda ter olmaya geldik; beşiktaş seninle ölmeye geldik... Beşiktaş!

Yorum Yaz

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Beşiktaş Sözleri

 • Beşiktaş

  Başka sevdalar görmedi gözümüz. Kutlu olsun beşiktaşım sevgililer günümüz.

  Tek Oku

 • Beşiktaş

  Yaşarken kalbimde, ölünce kabrimdesin beşiktaş.

  Tek Oku

 • Beşiktaş

  Yalanmış anladım başka sevgiler, en tatlı sevgiler senleymiş meğer, şampiyon olmadan ölürsem eğer, kefenim siyahla beyaz olsun.

  Tek Oku

 • Beşiktaş

  Yağmurlu bir günde görmüştüm seni, üstünde çubuklu formalar vardı, bir anda tutuldum aşık oldum ben, hayatın anlamı siyah beyazdı. Ölümle yaşamı ayıran çizgi, siyahla beyazı ayıramaz ki, her yolun sonunda ölüm olsa da, sevenleri kimse ayıramaz ki.

  Tek Oku

 • Beşiktaş

  Uykusuz gecelerde; üzüntümde, sevincimde; rakı masasında bile; ben karşımda seni hayal ederim. Her şeyimin üstüne yemin ederim. Beşiktaş'ım benim!

  Tek Oku

 • Beşiktaş

  Uğruna şehitler verdik beşiktaş, onların kanları hep siyah - beyaz, bu akşam inönü'ye senin uğruna, can verip ölmeye geldik beşiktaş!

  Tek Oku

 • Beşiktaş

  Şampiyon olunca kırk gün, kırk gece. İnleyecek her yer beşiktaş diye. Bir elde rakımız, bir elde biramız. Kıyak olacak o gece kafamız.

  Tek Oku

 • Beşiktaş

  Şampiyon olalım bu sene, uçalım göklere, koyalım cimboma fenere; bir çizik atalım dertlere, beşiktaş'ım adını yazalım göklere.

  Tek Oku

 • Beşiktaş

  Şampiyon olacağız beşiktaş’ım bu sene; bu sene! koyacağız cimbombom'a, fener'e; fener'e! gel bu sene son verelim dertlere, dertlere! ooo... Şampiyon olamazsak beşiktaş’ım bu sene; mazallah! koyamazsak cimbombom'a, fener'e; mazallah! çıkarız boğaziçi köprüsü'ne; atlarız! ooo.

  Tek Oku

 • Beşiktaş

  Şampiyon beşiktaş'ım ne istersen iste benden. İstersen donatalım dört bir yanı bayraklarla. İstersen çınlatalım dört bir yanı şarkılarla. İstersen eğlenelim davullarla, zurnalarla.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.