Söz AramaGayem zatıalinizi taciz etmek değil efkâr-i umumiyrde muhabbet kurmaktır cevab-ı müspetiniz kalb-i hayalimi tamir-i tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize talibim.

Yorum Yaz

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 54.196.103.26

1 Yorum

Küskünüm Hayata

Bu sözü yazan tam bir adammış.

Bu Kategorideki Diğer Sözler

Tek kaldım dünyada dünyam olurmuşun ? Deniz kadar sevdim dalgam olurmuşun?ateş gibi yandım alevim olurmuşun? İlk aşkım değilsi affet son aşkım olurmuş...
Dünya olsam, güneşim olurmuşun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olurmuşun? Deniz olsam dalgalarım olurmuşun? Bir beden olsam, canım olurmuşun? Bir can olsa...
Sana gülüm desem solar gidersin sana meleğim desem uçar gidersin sana seni çok ama çok seviyorum desem acaba na dersin????
Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin?
Çiçeklerin en güzeli gül, güllerin en güzeli sen, çiçeklerden gulu güllerden seni seviyorum, seninle tanışmak istiyorum.
Günlerce düşündüm, bir türlü açılma fırsatı bulamadım sana, demekki kısmet bugüneymiş, ilk ve son aşkım olmaya ne dersin?
Bulutların beyazlığını ellerine yıldızların parlaklığını gözlerine sevgilerin en yücesini kalbine bağışlıyorum kabul edermisin.
Denizim değil dalgam olurmuşun? Ateşim değil kulum olurmuşun? İlk sevdiğim değilsin affet son sevdiğim olurmuşun?
Gayem zatıalinizi taciz etmek değil efkâr-i umumiyrde muhabbet kurmaktır cevab-ı müspetiniz kalb-i hayalimi tamir-i tayan edeceğinden dest-i muhabbeti...
Askım beni az peşinden koşturmadın artık sonuna geldik iiin benimle evlenirmisin??