Giriş yapmak için tıklayınız, üye değilseniz kayıt olmak için tıklayınız.

Beşiktaş

1903'te doğdu bu renkler, doğduğu günden beri sevdi tüm kalpler, milyonların gönlünde taht kurmuşsun sen, kartal dünyaya nam salmış şampiyonsun sen. Siyah beyaz rengimizle bir efsaneyiz, destanları yazmışız biz bir taneyiz, yeryüzünde gökyüzünde karakartalız, övünmekle çok haklıyız, beşiktaşlı'yız!.

Yorum Yaz

Yorumunuz (*)

Resimdeki kodu giriniz

IP Adresiniz: 54.205.189.156

Yorum Yok

Bu söze ilk yorumu siz yazın.

Bu Kategorideki Diğer Sözler

Şampiyon olalım bu sene, uçalım göklere, koyalım cimboma fenere; bir çizik atalım dertlere, beşiktaş'ım adını yazalım göklere.

Siyahla beyaz ortak olmuş, kartalın aşkı böyle doğmuş; hadi hisset bu hislerimi, hadi hisset bu hislerimi! beşiktaş'ım ne zaman durmuş? kartal uçup kalbime konmuş. Hadi hisset bu hislerimi, hadi hisset bu hislerimi! beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!.

Şampiyon olacağız beşiktaş’ım bu sene; bu sene! koyacağız cimbombom'a, fener'e; fener'e! gel bu sene son verelim dertlere, dertlere! ooo... Şampiyon olamazsak beşiktaş’ım bu sene; mazallah! koyamazsak cimbombom'a, fener'e; mazallah! çıkarız boğaziçi köprüsü'ne; atlarız! ooo.

Sevdalı yüreklerde beyaz sürgünler; halayla, türkülerle sevdi bu kalpler; yıldızlar tutuştu siyah beyazla; marşlarımız ağlasın kartal aşkıyla; beşiktaş seninle ölmeye geldik... Beşiktaş! gücüne güç katmaya geldik; formanda ter olmaya geldik; beşiktaş seninle ölmeye geldik... Beşiktaş! barbaros meydanı'nda dün gibi sevdan; derin bir nefes çektik abbasağa'dan; bir umudum sensin anlıyor musun? hayat yaşanmıyor ki senle olmadan; beşiktaş seninle ölmeye geldik... Beşiktaş! gücüne güç katmaya geldik; formanda ter olmaya geldik; beşiktaş seninle ölmeye geldik... Beşiktaş!.

Uykusuz gecelerde; üzüntümde, sevincimde; rakı masasında bile; ben karşımda seni hayal ederim. Her şeyimin üstüne yemin ederim. Beşiktaş'ım benim!.

Yağmurlu bir günde görmüştüm seni, üstünde çubuklu formalar vardı, bir anda tutuldum aşık oldum ben, hayatın anlamı siyah beyazdı. Ölümle yaşamı ayıran çizgi, siyahla beyazı ayıramaz ki, her yolun sonunda ölüm olsa da, sevenleri kimse ayıramaz ki.

Şampiyon beşiktaş'ım ne istersen iste benden. İstersen donatalım dört bir yanı bayraklarla. İstersen çınlatalım dört bir yanı şarkılarla. İstersen eğlenelim davullarla, zurnalarla.

Yalanmış anladım başka sevgiler, en tatlı sevgiler senleymiş meğer, şampiyon olmadan ölürsem eğer, kefenim siyahla beyaz olsun.

Uğruna şehitler verdik beşiktaş, onların kanları hep siyah - beyaz, bu akşam inönü'ye senin uğruna, can verip ölmeye geldik beşiktaş!.

Şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik, geceleri uyumadan sabahlar ettik, uçurumlara düşmeden tut elimizi, şampiyon ol beşiktaş'ım mesut et bizi!.

Seni sevdik yemin ettik beşiktaş, sevdamızdan ayıracak hiçbir bedel yok bu dünyada; ne bir heves, ne bir tutku, beşiktaş'ım anlatılmaz bir sevgi bu; tapıyoruz, seviyoruz, aşkından kahrolduk biz geberiyoruz.

Şampiyon olunca kırk gün, kırk gece. İnleyecek her yer beşiktaş diye. Bir elde rakımız, bir elde biramız. Kıyak olacak o gece kafamız.

Seninle ağladık, senle güldük biz; sevdamız uğruna canlar verdik biz; siyahın zindan olsun, beyaz aydınlık; herkese var olmaz, beşiktaşlılık.

Sen vardın hiç birisi yokken. Beşiktaş'ım çok yaşa sen! senin için güneş'i, dünya'yı, ay'ı esir alırım ben.