Muhteşem Yüzyıl Sözleri

Bu sayfada Muhteşem Yüzyıl ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Muhteşem Yüzyıl sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Muhteşem Yüzyıl ile ilgili toplam 25 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Muhteşem Yüzyıl ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Muhteşem Yüzyıl

  Allah’ım sana sığınıyorum. Dualarımı kabul et. Bu genç günahsız imanlı yiğit kullarını koru, rabbim rahmetini esirgeme üzerimizden, yarın gün doğduğunda zafer için sürelim atlarımızı.

  Tek Oku

 • Muhteşem Yüzyıl

  Benim birlikte olduğum, sevgilim, parıldayan ayım, can dostum, en yakınım, güzellerin şahı sultanım.

  Tek Oku

 • Muhteşem Yüzyıl

  Benim yüzümden üzüntüye düştüyseniz kahrımdan perişan olup inim inim inlemek bana revadır.

  Tek Oku

 • Muhteşem Yüzyıl

  Bu sesler nasıl sustu? yüreğimin gürültüsünü duyuyorum. Bu koku.. Gül kokusu duymak istiyorum. Kan, barut kokusu genizimi yakıyor. Toprak, ağaçlar, kuşlar susmayın! kazandın diyin. Mutlak zafer kazandın. Kanımız aktı toprağa.. Yandık hak aşkına küllerimiz savruldu.. Rüzgar esti.. Esiyor mu hala? sağ yanımdaki melek, sol yanımdaki şeytan. Nereye gittiniz? duyun sesimi.. Yetiş yarabbi, durduramıyorum ölümü.

  Tek Oku

 • Muhteşem Yüzyıl

  Gözlerime nasıl bir sihir etti felek, göz yaşlarımı kan eğledi, ağlayışımı arttırdı felek. Aslanlar bile kahrımın pençesinde titreriken, beni bir gözleri ahuya aciz kıldı felek.

  Tek Oku

 • Muhteşem Yüzyıl

  Gülnihal: benim yüzüm çirkin ama senin kalbin çirkin.

  Tek Oku

 • Muhteşem Yüzyıl

  Hürrem: çok yakın bu saray benim olacak. Bu haremdeki kadınlar hepsi önümde diz kıracak. Seni de benim gaye hatun yapıcak.

  Tek Oku

 • Muhteşem Yüzyıl

  Hürrem: sülüman! kanuni sultan süleyman: hüremim.

  Tek Oku

 • Muhteşem Yüzyıl

  İçim kibirle doldu pargalı, bu hissi yenmeliyim. Yeneceğim. İdrak et süleyman, unutma; tevazu içinde ol. Bütün şeref ve irade senin değildir. Rabbine şükret ve nefsine üstünlük verme. Zinhar kibre düşme.

  Tek Oku

 • Muhteşem Yüzyıl

  İçimi yakan dudaklarına bir daha dokunabilirmiyim diye avazım çıktığı kadar allah’a yalvarmaktayım.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.