İyi Geceler Sözleri Sözleri

Bu sayfada İyi Geceler Sözleri ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. İyi Geceler Sözleri sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada İyi Geceler Sözleri ile ilgili toplam 38 söz yer almaktadır. Sitemize siz de İyi Geceler Sözleri ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • İyi Geceler Sözleri

  Allah c.c’yi tanıyan ve itaat eden zindanda da olsa bahtiyardır. O’nu unutan, sarayda da olsa zindandadır, bedbahttır. Allah c.c bu gecenizi hayırlara vesile etsin. Hayırlı geceler dilerim.

  Tek Oku

 • İyi Geceler Sözleri

  Allah huzurlu uyku, hayırlı gece sabaha da uyanmayı nasip etsin. İyi uykular…

  Tek Oku

 • İyi Geceler Sözleri

  Belki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan onun sesini dinlemektir aşk. Hayırlı geceler…

  Tek Oku

 • İyi Geceler Sözleri

  Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin bir umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler.

  Tek Oku

 • İyi Geceler Sözleri

  Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

  Tek Oku

 • İyi Geceler Sözleri

  Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Hayırlı geceler…

  Tek Oku

 • İyi Geceler Sözleri

  Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım…

  Tek Oku

 • İyi Geceler Sözleri

  Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için ; “Yatsın Bu Dünya!” Cümleten İyi Geceler…

  Tek Oku

 • İyi Geceler Sözleri

  Dostluğu, sevgiyi ve geleceği. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.

  Tek Oku

 • İyi Geceler Sözleri

  En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle. Hayırlı geceler.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.