Hasret Sözleri Sözleri

Bu sayfada Hasret Sözleri ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Hasret Sözleri sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Hasret Sözleri ile ilgili toplam 10 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Hasret Sözleri ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Hasret Sözleri

  Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki! bir yerlerde özlenmişsindir.

  Tek Oku

 • Hasret Sözleri

  Belki simdi yoksun buralarda,elini tutamasam sesini duyamasamda hasretini unutturan varligin var yanimda garip bir duygu var yalnizligimda özledim birtanem özledim seni….

  Tek Oku

 • Hasret Sözleri

  Eğer bir gün o, sevdiğin yağmur insafsızca seni ıslatırsa, bilki ben sana ağlıyorum. Eğer bir gün aşkımızın şarkısı kulaklarını tırmalarsa bilki ben o şarkıyı sana söylüyorum. Eğer bir gün elinde bir demet gül mezarıma gelirsen bilki mutluyum mezarımda uyuyorum….

  Tek Oku

 • Hasret Sözleri

  Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın.

  Tek Oku

 • Hasret Sözleri

  Elimde denizden çaldığım bir midye var denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin.

  Tek Oku

 • Hasret Sözleri

  Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun,döneceğim bir gün beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen hergün.

  Tek Oku

 • Hasret Sözleri

  Merhaba hüzün adası ben duygu gemisi gecenin kat-ranlığında yanaştım limanına,yüküm mutluluk. Kulak ver bak ne diyor gemide ki ses:özledim seni biriciğim.

  Tek Oku

 • Hasret Sözleri

  Önce sev sonra terk et ama bir kezde dinle düşün bu kötü dünyada birtek iyi sensin hadi bırak nasıl olsa hasretimsin.

  Tek Oku

 • Hasret Sözleri

  Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü özledim.

  Tek Oku

 • Hasret Sözleri

  Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin birtanem.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.