Galatasaray Sözleri

Bu sayfada Galatasaray ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Galatasaray sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Galatasaray ile ilgili toplam 52 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Galatasaray ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Galatasaray

  Ardaaa tuuran seni mi sii.. Uulaan , ne ronaldo ne de messi , ahmet çakar *bnesi !!

  Tek Oku

 • Galatasaray

  Arda'yla uğraşmak senin neyine ulan *bne ahmet çakar, senden büyük 'köpek' mi var, şerefsizsin ahmet çakar.

  Tek Oku

 • Galatasaray

  Arması formasıyla taraftarıyla, cimbom'um şampiyonluk yakışır sana, tesadüf dediğin o şanlı kupa,. İktirsen sokamazsın saraçoğlu'na.

  Tek Oku

 • Galatasaray

  Ben sensiz yaşamaktansa ölmeyi tercih ederim yemin olsun cimbombomum hayatımsın her şeyimsin.

  Tek Oku

 • Galatasaray

  Bir tarif yok bu sevdaya sevmek değil ibadet bu adeta ne şampiyonluk ne kupa umrumda şanlı cim bom aşkın bir başka.

  Tek Oku

 • Galatasaray

  Bu dünyada para büyük ihtiyaç emre belözoğlu paraya muhtaç alexle dost ol tümerle arkadaş ananı da sat emre yavaş yavaş.

  Tek Oku

 • Galatasaray

  Bu sene baskette tarih yazalım kupaları şirketlere bırakmayalım ne efes ne ülker ne de telekom haydi bastır cimbombom sensin şampiyon (gs cafe crown).

  Tek Oku

 • Galatasaray

  Cimbombom aşkı bir başka, her nefeste daha da fazla. Kimse için atmadı bu kalp, bir tek sana: sarı-kırmızı armana ultraslan hep burada, cehennemin tam ortasında. Omuz omuza kolkola yanyana, can veririz senin uğruna. Ne şampiyonluk ne kupa, hiçbiri değil umrumda. Son dileğim var cimbom'um benden sana: uefa'yı yine alsana.

  Tek Oku

 • Galatasaray

  Cimbombom diyerek sana yüz koyduk sarının yanına kırmızı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk cimbombom sen bizim herşeyimizsin! (omuz omuza yapılırken 10'dan geriye sayılır ve başlanır).

  Tek Oku

 • Galatasaray

  Cimbombomum sensiz, yaşamak çok zor inan bir tek seni sevdik, gerisi harbiden yalan.. Lalala laylaylay saldır galatasaray!

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.