Doğum Günü Sözleri

Bu sayfada Doğum Günü ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Doğum Günü sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Doğum Günü ile ilgili toplam 35 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Doğum Günü ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Doğum Günü

  Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlullukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.

  Tek Oku

 • Doğum Günü

  Arkadaşlar yıldızlara benziyor, bir çoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını bilirsin. Kalbim hep seninle, mutlu yıllar.

  Tek Oku

 • Doğum Günü

  Belki mutlusun, belki hüzünlü, belkide kırgın ama artık hoş görünün zamanı gelmedi mi? doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin.. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar.

  Tek Oku

 • Doğum Günü

  Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir ”hayat pastası” yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar dileğiyle.

  Tek Oku

 • Doğum Günü

  Bugün bir çok kişiden doğum günü sözleri duyacaksın, ama şu an okuduğun en farklısı. Çünkü tamamiyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

  Tek Oku

 • Doğum Günü

  Bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! mutlu yılla.

  Tek Oku

 • Doğum Günü

  Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun.

  Tek Oku

 • Doğum Günü

  Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

  Tek Oku

 • Doğum Günü

  Dilerim yeni yaşında mutlulukların en iyisini en güzelini yaşar, hayatın boyunca başarı merdivenlerini kolayca tırmanırsın. İnşallah yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Nice mutlu yıllara.

  Tek Oku

 • Doğum Günü

  Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! nice mutlu yıllara.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.