Dexter Sözleri

Bu sayfada Dexter ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Dexter sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Dexter ile ilgili toplam 22 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Dexter ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Dexter

  Adım Dexter, Dexter Morgan. Beni içinde bulunduğum yola ne soktu bilmiyorum ama bu neyse içimde büyük bir boşluk bıraktı. İnsanlar ikili ilişkilerde birbirlerini kandırıyorlar ama ben sanki hepsini kandırabiliyorum ve bunu da gayet iyi yapabiliyorum. Sanırım bu benim sorumluluğum. Ama bunun için üvey ailemi suçlamıyorum. Harry ve Doris Morgan beni çok iyi yetiştirdiler. Fakat şu anda ikisi de ölü. Onları ben öldürmedim... Gerçekten.

  Tek Oku

 • Dexter

  Ateşin içinden geçtim ve küllerimden yeniden doğdum. Yine! Asla daha büyük bir gücün varlığına inanan bir insan olmadım. Ama eğer emin olmasaydım, yaptığım şeyi yapmama devam etmemi isteyen bir gücün varlığına inanmak zorunda kalırdım.

  Tek Oku

 • Dexter

  Ben Dexter'ım ve ne olduğumdan emin değilim... İçimde karanlık bir şeyin olduğunu biliyorum ve onu saklıyorum. Kesinlikle o konuda konuşmuyorum. Fakat o orada, her zaman. Bu karanlık yolcu ve kontrolü ele geçirdiğinde kendimi canlı hissediyorum; kati yanlışlığın verdiği heyecanla yarı hasta hissediyorum. Onunla savaşmıyorum. Savaşmak istemiyorum. O benim sahip olduğum tek şey. Başka hiçbir şey beni sevemez. Hatta kendim bile... Özellikle kendim bile. Yoksa bu karanlık yolcunun söylediği bir yalan mı? Çünkü son zamanlarda öyle anlar oluyor ki; kendimi başka bir şeye bağlanmış hissediyorum. Başka birine. Sanki maske kayıyor ve her şey, insanlar, daha önce önemsiz olan şeyler aniden önemli olmaya başlıyor. Bu beni çok korkutuyor.

  Tek Oku

 • Dexter

  Ben ne yaptım? Beni kabul eden erkek kardeşimden kaçtım. Öğrendiğinde beni reddedecek bir üvey kız kardeş ve beni kandırmış üvey baba için.

  Tek Oku

 • Dexter

  Bu bir fare kılı. Galiba parazit kaptım.

  Tek Oku

 • Dexter

  Bu yeri sevmiyorum. İsimsiz bir şey burada doğdu. İsmi Dexter olan şeyin en derin ve en karanlık yerinde yaşayan bir şey.

  Tek Oku

 • Dexter

  Cadılar bayramını severim. Sadece benim değil, herkesin maske giydiği yılın tek günü. İnsanlar, kendilerini canavar yerine koymayı çok eğlenceli buluyorlar. Ben ise öyle olmadığım rolüne bürünerek hayatımı geçiriyorum.

  Tek Oku

 • Dexter

  Derler ki, ev kalbinin olduğu yerdir. Belki de bu benimkini bıraktığım yerdir.

  Tek Oku

 • Dexter

  Eğer gözler ruhun penceresiyse, keder de kapısıdır. Kapalı kaldığı sürece bilmek ve bilmemek arasındaki barikattır. Ondan uzaklaşın ve sonsuza dek kapalı kalsın. Ama onu açıp içeri girdiğinizde acı, gerçek olur.

  Tek Oku

 • Dexter

  Eğer her bir saman tanesi bilgisayara kaydedildiyse, samanlıkta iğne aramak o kadar da zor değildir.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.