Söz Arama

Bu sayfada Delia Steinberg Guzman ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Delia Steinberg Guzman sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Delia Steinberg Guzman ile ilgili toplam 55 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Delia Steinberg Guzman ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .

Hayaller ölmeye bırakıldığı anda ölürler.
Kusurlarımızın bilincinde olmak başarıyı mümkün kılacak en iyi motordur.
Eğer aktardıklarının örneğini vermezlerse, kişiler dengeli kişilikler oluşturamaz.
Zafer istediği için yapabilenlerin çocuğudur.
Bilgeliğe ulaşmamıza izin veren, öğrendiklerimizin içselleştirilmesi, gerçek inceleme, araştırmadır.
Bağlılık saftır çünkü ödül arzusu ile hareket etmez; almaktan çok vermekle ilgilenir. Emici bir tutku değil aksine kader denizine ulaşıncaya kadar gen...
İyi bir duygu için en iyi besin hangisidir? ancak birkaç damla hoşgörü... Kendimiz gibi sevdiğimiz şeylerin de mükemmel olmadığını bilmek.
Gönüllü dikkat, insanın içinde açıklık ve düzen kurar, hayatı ve evreni daha iyi tanımamıza, kendimizi daha iyi tanımamıza izin verir.
Kahramanın kaderi, büyük denemelerini yalnız başına geçmektir.
Kolay olan şu anda zaten bana bağlı olandır, zor olan ise fethetmem gerekendir.