Söz Arama

Bu sayfada Bob Marley ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Bob Marley sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Bob Marley ile ilgili toplam 33 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Bob Marley ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .

Belki de ayrılık, yeterince sevmeyenler için bir sondur. Çünkü, 'bittiğinde gitmek kolay; ama aşk ayrılıkta belli olur'.
Belki de hepimiz hiç düşünmeden kαlbimizin en iyi kısmını vermişizdir. Hemde kαrşılığındα bizi düşünmesi bile zor olαnlαrα.
Eğer sevmediğin kişilerin yüzüne bakmak zorundaysan ve istesende kaçamıyorsan; gülümseyerek ağlamayı öğreniyorsun demektir.
Aslında kadın su gibi bulunduğu kaba uyar. Kadınlardan şikayetçi olan erkek, hatayı kendi kalıbında aramalıdır.
Düşmanından çok dostundan sakın ! çünkü dostluk biterse; sana nasıl zarar verebileceğini en iyi dostun bilir.
Gerçek şu ki; herkes seni incitecek. Yapman gereken tek şey; 'acı çekmeye değer birini bulmak.
Sevgilin olabilecek birçok insan olabilir; fakat sevdiğin olabilecek insan bir tanedir.
Artık hep hayal ettiğimiz yeni bir başlangıcı değil; hiç düşünmediğimiz mutlu bir sonu istemeliyiz.
Kendi kendime konuştuğum kadar, kimseyle konuşmuyorum. Sebep delilik değil, sadece bilirim ki insanı sadece en iyi kendi dinler.
Dünyanın en güzel ritmi, onun : senin için çarpan kalbidir.