Beethoven'ı Anlamak Sözleri

Bu sayfada Beethoven'ı Anlamak ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Beethoven'ı Anlamak sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Beethoven'ı Anlamak ile ilgili toplam 5 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Beethoven'ı Anlamak ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Beethoven'ı Anlamak

  Ben buydum, buyum ve bu olacağım. Hiçbir ölümlü maskemi değiştiremez.

  Tek Oku

 • Beethoven'ı Anlamak

  Bir kadının beste yapması bir köpeğin arka ayakları üzerinde yürümesi gibidir. İyi yapılmamıştır ama yapılmış olması şaşırtıcıdır.

  Tek Oku

 • Beethoven'ı Anlamak

  Havadaki titreşimler tanrının nefesidir ve insanın ruhuna hitap eder. Müzik tanrının dilidir ve biz müzisyenler tanrıya en yakın insanlarız, onun sesini duyarız, dudaklarını okuruz.

  Tek Oku

 • Beethoven'ı Anlamak

  Tanrı kimilerinin kulağına fısıldar benimkine bağırdı ve sağır oldum.

  Tek Oku

 • Beethoven'ı Anlamak

  Zor bir insanım ama tanrı böyle yaratmış diye hayata küsmüş değilim.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.