Azınlık Raporu Sözleri

Bu sayfada Azınlık Raporu ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Azınlık Raporu sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Azınlık Raporu ile ilgili toplam 4 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Azınlık Raporu ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Bazen ışığı görmek için karanlıkta kalmayı göze alman gerekir.

  Azınlık Raporu

 • Körler diyarında, tek gözlü adam kral olur.

  Azınlık Raporu

 • Tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki genellikle ebeveynler, çocuklarını olmasını istedikleri gibi görürler, oldukları gibi değil.

  Azınlık Raporu

 • Tüm canlıların birbirine benzemesi ne kadar komik. (Mutasyona uğramış bir bitkiyi sıkmaya başlar) Savunmalar düştüğünde, baskı arttığında, Dünya üzerindeki her canlı sadece ama sadece tek birşey üzerinde yoğunlaşır: (bitki, Hineman'ın elini keser) Hayatı.

  Azınlık Raporu

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.