Antikörper Sözleri

Bu sayfada Antikörper ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Antikörper sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Antikörper ile ilgili toplam 3 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Antikörper ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


  • (Michael Martens'e) Kötülük bir virüstür. Bulaşıcı ve yok edici. (bir müddet duraklar) Sana bulaştı bile.

    Antikörper

  • Dünya adaletsizdir. Bizim gibi insanlara karşı bile. Pedro Alonso López; And Dağları Canavarı, 300 seks cinayeti işledi. Bugün onu hatırlayan var mı? 20 yıl geçti, kimse hatırlamıyor. Karındeşen Jack, 120 yıl sonra hala meşhur, ne için? 5 tane fahişe. Beş

    Antikörper

  • Tüm bunlar bir kabus ve asla bitmiyor. Asla! Bu köyün tekrar huzura ihtiyacı var.

    Antikörper

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.