Alexander Berkman Sözleri

Bu sayfada Alexander Berkman ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Alexander Berkman sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Alexander Berkman ile ilgili toplam 2 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Alexander Berkman ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


  • Alexander Berkman

    Anarşizm zorla katılım yerine gönüllü işbirliği demektir.

    Tek Oku

  • Alexander Berkman

    Kapitalist toplum o kadar kötü örgütlenmiştir ki, çeşitli üyeleri acı çekmektedirler: aynen nasıl ki bedeninizin bir yerinde ağrınız varsa, tüm bedeniniz ağrır ve hasta olursunuz. Benzer şekilde bir örgütün ya da bir birliğin tek bir üyesi bile ayrımcılık.

    Tek Oku

İsim Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.