23 Nisan Sözleri Sözleri

Bu sayfada 23 Nisan Sözleri ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. 23 Nisan Sözleri sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada 23 Nisan Sözleri ile ilgili toplam 26 söz yer almaktadır. Sitemize siz de 23 Nisan Sözleri ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • 23 Nisan Sözleri

  23 nisan marşı sanki her tarafta var bir düğün. Çünkü, en şerefli en mutlu gün. Bugün yirmi üç nisan, hep neşeyle doluyor insan. İşte, bugün bir meclis kuruldu, sonra hemen padişah kovuldu. Bugün yirmi üç nisan, hep neşeyle doluyor insan. Bugün, atatürk’ten bir armağan, yoksa, tutsak olurduk sen inan. Bugün yirmi üç nisan, hep neşeyle doluyor insan.

  Tek Oku

 • 23 Nisan Sözleri

  23 nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür.

  Tek Oku

 • 23 Nisan Sözleri

  Atatürk’ün 1922′de bursa’da çocuklara seslenişi: küçük hanımlar, küçük beyler.. Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız. Memleketi asıl aydınlığa gark edecek sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şeyler bekliyoruz; kızlar, çocuklar! milli egemenlik milletin namusudur, şerefidir, haysiyetidir. Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar. Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir. Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar. Yeni türkiye devleti’nin yapısının ruhu, milli egemenliktir. Milletin kayıtsız şartsız egemenliğidir.

  Tek Oku

 • 23 Nisan Sözleri

  Bu memleket tarihte türk’tü, bugün de türk’tür ve sonsuza kadar türk olarak yaşayacaktır.

  Tek Oku

 • 23 Nisan Sözleri

  Bu memleket tarihte türktü, bugün de türktür ve sonsuza kadar türk olarak yaşayacaktır.

  Tek Oku

 • 23 Nisan Sözleri

  Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir.

  Tek Oku

 • 23 Nisan Sözleri

  Çocuk yurdun temelidir.

  Tek Oku

 • 23 Nisan Sözleri

  Çocuklar geleceğimizdir.

  Tek Oku

 • 23 Nisan Sözleri

  Çocuklar yurdumuzun temelidir.

  Tek Oku

 • 23 Nisan Sözleri

  Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.